ГРА
Причина у мені
Сила Духу допоможе вирішити твої життєві питання
Життя - гра
Ми бачимо лише матеріальні об'єкти, але є світ невидимий для нас - це світ енергії Духу. Це поле думок, ідей, бажань - сила, що незримо управляє нами. Всі відповіді ми отримуємо зі світу вічного Духу.

Великий вчений Вернадський назвав це поле - Ноосфера і читав про це лекції у Сорбонні. Пізніше над цим у свій час мислив філософ античний Плотин. Пізніше про це були написані праці Леруа, Тейяром де Шарденом, Бергманом та іншими.
Механізм гри
Все живе, матеріальні об'єкти, думка, слово, почуття має інформаційну структуру - потенціал енергії. Дані потенціали формують наше життя. Інколи ми розуміємо, що потрібно зробити, але якась сила відводить нас в сторону.

Ми можемо застосувати волю, зробити зусилля, але так отримуєм болючі наслідки свого напору.

Гра показує хід твоїх думок, твої затори, які заважають тобі досягати твоїх цілей. Протягом декількох годин ти побачиш невидиму для тебе сторону, і те, що раніше не усвідомлював. Гра вкаже самий простий шлях до твоїх бажань.
ЯКІ РЕЗУЛЬТАТИ ОТРИМАЄШ
Вхід у Гру починається з формування запиту, але не на всі питання Проведіння готове тобі дати відповідь. Тоді формується інший запит. У процесі Гри ти бачиш, як ти вже робив спроби досягнути бажанного, і що тобі заважало це зробити.

Коли ти попадаєш у пастки своїх стереотипів, ходиш по колу, ведучий допомагає пройти перепону і реалізувати бажане.

Гра - це твоє життя у стислому варіанті, інші гравці твої підказки і путівники. Ти можеш тут зіграти різні сценарії свого життя, і на виході ти отримаєш карту з підсказками, що тобі робити, як бути в тій чи іншій життєвій ситуації.
ЯКІ ЗАПИТИ МОЖЕШ ВИРІШИТИ
Питання стосунків, життєвого шляху, здоров'я, реалізації себе, народження дітей, матеріальні, фінансові питання та інші.

Ведучий допомагає сформувати запит, щоб розібратися з ним. Ми діємо екологічно, не впливачи на волю інших людей, залишаючи їм право проходити свій шлях і отримувати свої уроки.

Як результат, знайдеш рішення ситуації, розуміючи свої внутрішні причини. Ти усвідомиш власну силу і ресурси для рішення свого ключового запиту.
Роман Репко
Ведучий Гри "Причина У Мені"
- Майстер та тренер НЛП-практик
- Ведучий з багаторічним стажем Фінансових Ігор
- Керівник Клуб Успішного Бізнесу
- Навчався Український католицький університет та - Академія Успіху В.Довганя
- Батько 4-х прекрасних дітей

Вартість участі у Грі 50 USD
Індивідуальна ігрова сесія 150 USD
***
Попередній запис по телефону
+380 67 344 66 44
Кожен гравець після "Причини у Мені" отримує бонусом індивідуальну приватну онлайн консультацію по особистим аспектам, що хотів би обговорити за рамками групового етапу, не виносячи на загальну аудиторію.
- Роман Репко, ведучий Гри
Про нас говорять ❤️


Юрій
Підприємець
З моїм запитом мене зразу ж запустило у гру, але далі застряг і почав ходити по колу. Побачив свої вузькі місця, зрозумів, що мене зупиняло, і це стало для мене проривом.
Гра 1 до 1 відображала моє життя і показала рішення. Дякую за запрошення на гру і моїм аватарам)
Елена
Фотограф
Игра поразила, но решила проверить ее действие и пишу отзыв спустя месяц. У меня до сих пор больше эмоций, чем логики)) здесь все так и работает. Разрулила вопрос со своим здоровьем. Хотя до конца не могу понять, как такое возможно??? Это белая волшебная магия! Благодарю всех и обнимаю!
Ольга
Косметолог
У мене wow-wow-wow эфект, гра точно підсвітила всі причини у мені. Провела по всьому шляху, як я поступала у минулому у своїх стосунках, всі мої затики. Потім завдяки ведучому, відкрила для себя нове майбутнє. Точно начну проявлятися по-іншому. Це краще працює чим з психологами, рекомендую від душі!!!
Світлана
Керівник
Всі ігри особливі, які я грала, хай там їх було більше 15. Але вчорашня гра перевернула все догори ногами. Відкрила істини. У тебе в руках дуже сильний трансформаційний інструмент. Багато різних я бачила ведучих, але ти з цією грою, ВОЄДИНІ. Щиро дякую тобі за все. За гру, що органвзував, за проведення і наведення, за направлення.
20 років не могла прийняти простої істини, але надіюсь, вчора в нам усе вийшло. Дякую усім за компанію. За підтримки і відзеркалення і прекрасний настрій. Пів життя за 5 годин. і доречі, це не просто гра, це більше було схоже на духовну практику, розкопки, навіть на психотерапію. Ти зовсім по іншому ведеш настільну гру. Наставник. Провідник. Міняєш свідомість. Щиро щиро Тобі дякую.

Анатолій
Творча особистість
Я завжди "поражаюсь " і захоплююсь цією грою. Хоча це більше схоже на дієвий робочий тренінг який дійсно змінив мене і мій внутрішній світ, я став кращим. Інсайди і надсвичайні події наздоганяють після гри ще до двох тижнів, бо тренінг фокусує на певному запиту і ти бачиш як він вирішується після гри. Велике дякую Роману Репку за те що проводить цю гру яка міняє життя.
Оксана
Власниця мовної школи
Як шкода, що час на зустрічі пролетів настільки швидко, що не встигла й опам'ятатись, а вже минуло 5 годин! Роман Репко знає свою справу і вміє ділитися своїми знаннями. Слухати й вбирати досвід, практикувати можна було б і ще не одну годину. Впевнена, що всі учасники мене в цьому підтримають.

І додатково хочу зазначити саму атмосферу, яка панувала під час події. Це щось таке, що просто витає в повітрі, відчувається на енергетичному рівні 💥. Зібрались люди, яким справді цікаво, які готові до спілкування, відкриті, сильні й водночас неймовірні. 💎 Ще й досі в ейфорії від отриманих емоцій, знань та пропрацювань. Дякую!🙏 Ще приїду! 😉

Взяти участь у Грі
+38 067 344 66 44


Взнати більше про Гру?
Пиши вишлемо більше інформації