SoulHelp
Позбутися стресу та відновити себе
Ефективний спосіб очиститися від тривог та невдоволенням життям. Відновити свою справжність та створити гармонійні відносини.
Це маленький театр, де ти одночасно глядач і персонаж вистави.
Ми спільно створюємо модель життя, де більше починаєш розуміти себе, де повертаєш свою силу і знаходиш вихід зі складних ситуацій.
В чому суть такої терапії?
Що ти отримаєш коли стаєш учасником групи
Дослідиш непрості теми, відчуєш підтримку, побачиш себе очима іншої людини. Тут не потрібно "тримати лице" і відповідати чиїмсь очікуванням, тут не зобов'язують бути "хорошим" чи когось любити. Можеш відчувати різні почуття, не боятися цього. Тут безпечно, тому ти можеш зосередитися повністю на собі.

Коли люди зцілюють людей
Як відбувається сам процес взаємодії між учасниками?
Що отримаєш у результаті? Які правила цієї гри?
Процес
Група працює з актуальними запитами і переживаннями, які формують самі ж учасники, те що для них наразі найважливіше. Тут розмовляють, експерементують, сперечаються та досліджують себе. У групі проживається маленьке життя, і неможливо передбачити події та обійти труднощі, все як і у реальному житті.
Результати
Тут прибирають причину виникнення стресу, хвороб, розладів у відносинах. У процесі взаємодії проживаєш різні життєві ситуації, схожі з твоїми. Допомагаєш собі та іншим знайти вихід з обставин де "ходив по колу". Тут знаходиш причину свого болю, усвідомлюєш його і звільняєшся від нього назавжди.
Правила
Все, що відбувається на груповій терапії конфіденційно та безпечно. Тут немає оцінок від інших, моралізаторства, засудження, приниження та насильства. Ніхто нікого не підганяє, кожен рухається у своєму темпі.
Звільнись від зайвих елементів, що підкинули тобі інші, та поверни свої загублені частинки.
Володимир Горецький
Ведучий Терапевтичної групи
Трансперсональний терапевт, Конфліктолог ГНМ
Практика натуропатичного зцілення.

Ціль терапевтичної групи:
допомогти позбутися стресу та убезпечитись від хвороб, звільнившися від негативного енергетичного заряду в тілі.

Чому обирають групову терапію?
Які питання вирішуються
Відновлення самооцінки, знаходження сильних сторін і орієнтирів в житті. Прибираються тривоги та стреси, починаєш управляти своїми емоціями. Налагодиш та створиш відносини з партнером, з дітьми та рідними.
Душевна підтримка
Учасники групи відображають тебе, як "дзеркала", допомагають побачити себе та своїх оточуючих у реальному житті. Тут безпечно виявляти свої емоції та почуття. Учасники є твоїми підказками і підтримкою.
Зберегти час та сили
Групова терапія це збереження своїх нервів, сил та часу. Питання, які не вирішувалися роками стають зрозумілими за декілька зустрічей. Ти отримуєш тут силу і розуміння власних ресурсів, та як далі діяти.
Що отримуєш у результаті
Більше почнеш розуміти себе та свої істинні бажання. Станеш енергетично цілісним, привнесеш більше радості в життя та бажаних почутів. Відновиш свої кордони і створиш продуктивні стосунки з близькими.
м.Вінниця у зручному приміщенні.
Живе спілкування на протязі 3-х годин.
Енергообмін 300 грн.
Гра створює нас заново
Заповни форму і ми з тобою зв'яжемося для
уточнення необхідних деталей.
Імя
Телефон
Коротко про себе
+38 067 382 16 06