Зміцни самооцінку, свої стосунки, здоров'я та фінанси.
Онлайн-курс "Муладхара"
Розладнана 1-ша чакра це, як відро з дірявим дном. Ти докладаєш зусилля, але все досягається важко, чи взагалі застій у життєвих сферах.
У нас є 7 енергоцентрів, які відповідають за здоров'я, емоції, а також - стосунки, фінанси, любов та секс. Заблокована енергія у якомусь центрі створює проблеми у певних аспектах.

1-ий центр - Муладхара, це наше коріння. Відповідає за нашу силу, тут формується наша самоцінність, створюється матеріальний достаток. Розлад сюди вносять наші страхи і комплекси.

Що буде на онлайн-курсі?
Перевірені практики, що зміцнять вас, та відкриють ваше джерело життєвої енергії
8 трансформуючих практик
Через день, на протязі 14 днів, буде даватися нова та ефективна практика. Ви її робите у зручний для себе час та наповнютесь силою та впевненістю.
Переосмилення себе заново
Між практиками отримуєте знання, як зміцнити своє здоров'я, стосунки та фінанси. Це невеликі пости для швидкого ознайомлення і впровадження у життя.
Нові знайомства та спілкування
Курс буде проходити у закритому чаті Телеграм. На вас чекають знайомства та підтримка. І це цінність! Учасники дякують за тепле та душевне спілкування, де інші для них стають майже рідними людьми.
Якщо великі проблеми у Муладхарі, ти не можеш навести порядок у речах. Відчуваєш нападки від інших. Справи стопаряться, багато перепон на шляху.

У пошкодженій Муладхарі енергія зливається через страхи, подавлений гнів, роздратування, відчуття тривожності, невпевненості, низької самооцінки.
Володимир Горецький
Трансперсональний терапевт. Психосоматолог. Аромолог
Я психотерапевт, що працює з безсвідомими установками, які незримо управляють нами і часто блокують отримання бажаного. Енергопрактик, що притримується цілісного (холістичного) підходу до зцілення. Напрямок у психосоматиці - Конфліктолог GNM.
Гармонія - це коли знаходимся у своїй природі. Ми народилися у жіночих/чоловічих тілах і маємо проявлятися у своїй стихії. Фізичне тіло потужний аспект, і випадаючи з його природи/призначення - розвалюється все навколо нас.

Жінка реалізується коли приймає себе - тіло, зовнішність, стан, коли вона самоцінна сама для себе. У її природі приймати допомогу, турботу, подарунки. Приймаючи чоловіка вона трансформує його, перетворює його на більш кращу версію, щоразу народжує його заново.

Чоловік реалізується коли виходить за коло звичного і буденного. Він ламає старе і створює нові світи. Коли віддає, турбується, захищає жінку - емоційно, фізично, матеріально від загроз світу. Тоді жінка заспокоюється, розквітає у своїй стихії і надихає чоловіка, роблячи його ще більш сильнішим та могутнішим.
Часті запитання
Якщо залишаться питання пишіть у телеграм
чи телефонуйте +38 067 382 16 06
Чи буду я встигати робити практики?
Так, практики короткі на 5-10 хв, та перевірені і ефективні. Ви можете вибрати зручний для себе час, щоб зробити практику.
Крім того, всі практики залишаються з вами, закритий чат Курсу буде вам доступний без обмеження часу після закінчення Курсу.
Чи є певні обмеження для участі у Курсі?
Обмежень немає, якщо ви повнолітня людина, і у вас є можливість прослухати практику через аудіо. Окремі практики будуть описані текстом.
Купую курси, не можу їх розпочати чи закінчити, як бути?
Муладхара відповідає за початок нових справ, циклічне виконання і завершення. Якщо у вас з цим є питання (прокрастинація), то цей Курс допоможе вам з цим справитися. І з цими новими своїми напрацюваннями ви вже зможете скористатися у своєму житті.
Враження учасників
Ви обираєте для себе зручний час для практики.
Доступ до чату залишається у вас назавжди
Photo by Leio
Photo by Jacob
Photo by Jacob
Photo by Jason
Photo by Marion
Photo by Mike
Відгуки учасників
Vladimir Goretskiy, дуже вдячна вам за курс. Всі техніки робочі. Органічно доповнювали одна одну, та як пазли складали загальну картину відчуття Муладхари. Мені особливо зайшли звукові практики. Включалась підсвідомость та вела у глибину. Розкривалися потаємні частки у відсутності мислення та пояснення. Не можу сказати, що пройшла курс на всі 100%, як планувала. Але всьому свій час. Скоріше мої власні спостереження поповнилися практиками курсу та посилили ті процеси, які проживала останні три тижні. Велика подяка всім учасникам, які ділилися своїми відчуттями. Окрема вдячність за рідну мову, якою спілкуємося у групі. З радістю приймаю запрошення на наступний курс🙏🙏 Сподіваюсь на нові відкриття 😀
Ксенія, майстер Йоги
Дякую за можливість отримати такі цінні нові відчуття! Дякую всій групі за комфортний простір! Продовжую практикувати і відчувати опору від проекту🙌
Підсилила себе та багато взяла для своєї роботи з жінками у своїй справі.
Ще знахожусь у певній трансформації після практик по сфері фінансам та роботі з внутрішньою дитиною.
Всім дякую за тепле спілкування.
З мене рекомендації! Це дійсно продуктивно і корисно провести 2 тижні у зціленні себе при класній підтримці учасників та майстра.

Оксана, дієтолог
Володимир, я щиро вдячна за ваші старання, терпеливість за відповіді на запитання. За вашу мудрість і відданість для людей. Нам завжди потрібна підтримка, а особливо у теперішній важкий час ,що правда, що не від будь-кого отримаєш такі добрі результати і приємні відчуття. Багато заключається у довірі, чомусь вам довірилася на всіх 100% причому не знаючи вас. Всі практики діючі, деякі були досить сильні, а результати здивовані. Будьте щасливі, хай Бог вас береже і не залишайте те що ви зараз робите для людей, тому що ви їм дуже потрібні. Було досить приємно спілкуватися з вами, дякую 🙏🙏🙏А групі також вдячна за спілкування .
Любомира, психолог
Володимире , щира вдячність за курс ❤️ за глибину , за знання і за Вашу присутність ….🙏🫶
Мені було цікаво …пізнавально і дуже цінно …..
Деякі практики прямо зайшли …
Особливо практика з проживанням емоцій ….. дивна річ -для мене стало відкриттям як я в тілі проживаю страх …….
Дякую 🙏 Мені якось легко було ділитися в цьому просторі - тому дякую і групі - ))
Але це напевно - про довіру , про мою довіру безумовну - і це також моє відкриття ) всім удачі і баланса в МУЛАДХАРІ ❤️😀

Наталя, підприємець
Подарунковий сертифікат
Не знаєте, що подарувати близькій людині? Практичний онлайн-курс Зміцнення Муладхари — універсальний подарунок, який підійде будь-якій людині. Замовте сертифікат, вкажіть у коментарі помітку «Подарунковий сертифікат».
Онлайн-курс "Муладхара"
Старт 27 Жовтня * 14 днів супроводу
Закритий чат ТЕЛЕГРАМ
Енергообмін 450 гривень
Натискуючи кнопку, ви даєте згоду на обрабку персональних даних
і погоджуєтесь з політикою конфіденційності
Щоб записатися на онлайн-курс заповніть форму
чи зв'яжіться по телефону чи телеграм
+38 067 382 16 06
ТЕЛЕГРАМ